PS4 Türkçe YAMA The Callisto Protocol & Final Transmission PS4 Türkçe Yama İndir [v1.23] (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan The Callisto Protocol & Final Transmission PS4 Türkçe Yama İndir [v1.23] (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,188 kez görüntülenmiş, 191 yorum ve 114 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı The Callisto Protocol & Final Transmission PS4 Türkçe Yama İndir [v1.23] (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan theramses

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,576
113
The Callisto Protocol & Final Transmission PS4 Türkçe Yama İndir [v1.23] (ÇIKTI)

The Callisto Protocol PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren GAMELOG ÇEVİRİ ekibine buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Oyunu arşivin içinde de bulabilirsiniz, fakat fake pkg yöntemiyle dilediğiniz versiyona türkçe yamalı update hazırlayabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz.

Dipnot; Oyuna ve update dosyasına sahipseniz, tekrardan indirmenize gerek yoktur. Aşağıdaki The Callisto Protocol PS4 Türkçe Yamalı Update Dosyası Oluşturma Videosunu izleyerek adımları tek tek uygulayıp türkçe yamalı update dosyası oluşturabilirsiniz.

Oyunu paylaşan hako @hako 'ya ve tool için swuforce'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA
Bu hikâye odaklı üçüncü şahıs hayatta kalma korku oyunu günümüzden 300 yıl sonrasında geçiyor ve oyuncular Jüpiter'in uydusu Callisto'da yer alan maksimum güvenlikli bir hapishane olan Black Iron Prison'a atılmış kader kurbanı Jacob Lee rolünü üstleniyor. Mahkûmlar korkunç canavarlara dönüşmeye başlarken hapishane de kaosun içine sürükleniyor. Jacob hayatta kalmak için Black Iron Prison'dan kaçarak güvenli bir yere ulaşmalı, bu sırada da Callisto'nun yüzeyi altında gömülü karanlık ve rahatsız edici sırları açığa çıkarmalı.

NOT
Final Transmission DLC'si de türkçe'dir.

BİLGİLENDİRME
Bazı arkadaşlarımız param.sfo hatası aldığını belirtmişti. Arkadaşlar sizler için 3 saate yakın bir kurulum videosu çektim, ki sıfır sorunla bir kurulum gerçekleştirdiğimi görün istedim. Sizlerden ricam vakit ayırıp videoyu izlemeniz ve ona göre işlemleri tek tek uygulamanız. Bu işlem için sadece 10 dk'lık bir bölümü izleyip yapacaaksınız. Diğer kalan sürede zaten açma kapama işlemine gidiyor. Onda da herhangi bir işlem yapmıyorsunuz zaten. Sadece yeni bir tr yamalı update oluşmasını bekliyorsunuz.

Oyunu buradan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
da indirebilirsiniz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aşağıdaki The Callisto Protocol PS4 Türkçe Yamalı Update Dosyası Oluşturma Videosunu izleyerek yeni bir türkçe yamalı update oluşturabilirsiniz. İşlemleri harici diskiniz üzerinden gerçekleştiriniz. Videoda gerekli açıklamalar not halinde yazılmıştır. Adımları tek tek uygulayın ve gerisini araca bırakın. Ek olarak, bu işlemi yapmak için harici diskinizde en az 100 gb boş alan bulundurmanız gerekiyor. Aksi takdirde yeni bir türkçe yamalı update dosyası oluşmayacak ve işlem otomatik olarak iptal edilecektir. İşlem uzun sürebilir, sabırla bekleyiniz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TÜRKÇE ÇEVİRİ
SAGE
CRAZY

PS4 TOOL
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

dahaka123

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 8, 2009
968
302
63
Yama icin tekrar teşekkürler. Rica etsek pc sahibi olmayan bizler icinde bir guzellik yapamazmisiniz

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,463
5,246
113
eline sağlık kardeşim inşallah update biterse denerim çünkü
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
ve
ikisinide yaptım ikiside save hatası verdi
hiçbir sıkıntı çıkmadan yaptım

Son düzenleme:

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,576
113
eline sağlık kardeşim inşallah update biterse denerim çünkü
ve
ikisinide yaptım ikiside save hatası verdi
hiçbir sıkıntı çıkmadan yaptım
Valla o yamaları ben paylaşmadığım için bilemiyorum, ama fakr pkg ile onları da yapabilirsiniz. Klasörleri ana dizine atacaksınız, bu yama videosunda olduğu gibi. Hata almazsınız. Oyunlara sahip olsam onlara göre de video çekerdim, ama maalesef oyunlar yok bende.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Yama icin tekrar teşekkürler. Rica etsek pc sahibi olmayan bizler icinde bir guzellik yapamazmisiniz
Keşke elimden bir şey gelse, ama inanın 30 GB'lik bir dosyayı upload edemem. Yeni bir alan alamam. Hepsi masraflı oluyor. O yüzden bu şekilde verip kurulum videosu çekiyorum.

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,463
5,246
113
Valla o yamaları ben paylaşmadığım için bilemiyorum, ama fakr pkg ile onları da yapabilirsiniz. Klasörleri ana dizine atacaksınız, bu yama videosunda olduğu gibi. Hata almazsınız. Oyunlara sahip olsam onlara göre de video çekerdim, ama maalesef oyunlar yok bende.

Keşke elimden bir şey gelse, ama inanın 30 GB'lik bir dosyayı upload edemem. Yeni bir alan alamam. Hepsi masraflı oluyor. O yüzden bu şekilde verip kurulum videosu çekiyorum.
alperrenkli @alperrenkli
arkadaş eklemiş

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,576
113
alperrenkli @alperrenkli
arkadaş eklemiş
Save hatası derken, oyun içindeki kayıttan mı bahsediyorsunuz? Eğer onla ilgiliyse, bilgim yok maalesef. Oyunlara sahip olsaydım, bakabilirdim. Zamanım kısıtlı çünkü.

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,463
5,246
113
Save hatası derken, oyun içindeki kayıttan mı bahsediyorsunuz? Eğer onla ilgiliyse, bilgim yok maalesef. Oyunlara sahip olsaydım, bakabilirdim. Zamanım kısıtlı çünkü.
Necromunda: Hired Gun
oyun pkg kurdum ve oyuna girdim oyun menüsünde kayıt yapmıyor ki oyuna girim öyle ana menüsünde kalıyorum
yeterli hafıza yok diyor oysaki 150gb boş yer var

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
Necromunda: Hired Gun
oyun pkg kurdum ve oyuna girdim oyun menüsünde kayıt yapmıyor ki oyuna girim öyle ana menüsünde kalıyorum
yeterli hafıza yok diyor oysaki 150gb boş yer var
Necromunda Hired güni oyununa yakın zamanda güncelleme geldi eğer yeni güncellemenin üzerine yamayı kurmuş isen uyum sağlamaya bilir tekrardan Yaman'ın düzenlemesi gerekir bazen oyunların güncellemesinde böyle sorunlar oluyor bazende eski güncelleme ile yeni güncellemelerde yama uyum sağlayabiliyor bende eski güncellemenin yaması var oyunu denedim ben bir sorun görmemiştim acaba yeni güncellemeyemi yaptınız yamayı

Ellerine sağlık Castellanos @Castellanos teşekkür ederim